Skip to content

O mnie

Gabinet Psychoterapii Joanna Piotrowska

Nazywam się Joanna Piotrowska.

Z wykształcenia jestem psychologiem oraz psychoterapeutką.

Ukończyłam 5-letnie studia magisterskie na Uniwersytecie Wrocławskim oraz 4-letni całościowy Kurs Psychoterapii akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, organizowany przez Wrocławską Fundację Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii.

Doświadczenie zdobywałam pracując w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz na Oddziale Klinicznym Dziennym Leczenia Nerwic Kliniki Psychiatrii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.

Konsultuję psychologicznie oraz prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz par. Oferuję również pomoc psychologiczną w okresie okołoporodowym.

Pracuję w nurcie psychodynamicznym.
Stale podnoszę swoje kwalifikacje i rozwijam kompetencje uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach, warsztatach i konferencjach naukowych. Brałam udział w wyjazdowych treningach interpersonalnych oraz terapeutycznych organizowanych przez Ośrodek Edukacji Psychologicznej we Wrocławiu.
Pracuję zgodnie z Kodeksem Etyczno – Zawodowym Psychologa. W trosce o najwyższą jakość oferowanej pracy regularnie korzystam z superwizji.

Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Sekcji Naukowej Psychoterapii.

podpis